مهدی عدالت در رشته الکترونیک تحصیل کرده و در حوزه بازاریابی اینترنتی فعالیت می کند. در حال حاضر مدیر یک شرکت طراحی وب سایت است. او علاقه زیادی به مسافرت دارد و از خوردن غذاهای سرزمین ها و ملل مختلف لذت می برد. از دروغ متنفر است و به خوش قولی اهمیت می دهد. خوب رانندگی می کند و به تازگی عضو کمپین "من #بین_خطوط می رانم" شده!

آویز جاکلیدی جادستمالی و خیلی چیز های دیگه با توپ جیمی

آویز جاکلیدی جادستمالی و خیلی چیز های دیگه با توپ جیمی

حتما شما هم هنگام خروج از منزل دنبال دسته کلیدتون گشتید و اون رو پیدا نکردید یا احتمالا اگر یک خانم خانه دار هستید همیشه دوست داشتید یک جا دستمالی بامزه دم دستتون باشه! خوب کاری نداره! به یک مغازه لوازم ورزشی برید و یک توپ ورزشی که قدیما بهش توپ جیمی میگفتیم بخرید و اون رو با یک چاقو شکاف بدید و با دوتا میخ و یا چسب به دیوار متصل کنید. مطمئن باشید مثل یک بچه خوب هرچی رو که تو دهنش بزارید رو نگه میداره و امانت دار خوبی هم هست

خواندن را ادامه دهید
6052 بازدید
نظرات 0

چگونه سوراخ های دیوار را بپوشانیم

چگونه سوراخ های دیوار را بپوشانیم

روش بسیار سریع برای پوشاندن سوراخ های دیوار استفاده از خمیردندان است. اگر سوراخ هایی کوچک در دیوار می بینید و می خواهید به سرعت از شر آنها خلاص شوید کمی خمیردندان سفید را روی انگشت خود قرار داده و با انگشت خود آن را وارد سوراخ کنید و با سطح دیوار یکسان کنید.

اما روش دوم برای دیوارهایی که رنگ پلاستیک شده اند این است که از یک ابزار فروشی یک قوطی بتونه دیوار بگیرید و با یک کاردک و یا عابربانک به مقدار لازم سوراخ ها را از بتونه پر کنید. ساعاتی رو صبر کنید تا بتونه ها خشک شوند. مشاهده می کنید که آثار بتونه اطراف سوراخ خود را نمایان کرد. اصلا نگران نباشید. پس از خشک شدن همه سوراخ ها به دقت بررسی کنید چون شاید بعضی از سوراخ های گود پس از خشک شدن بتونه آن فروکش کرده و دوباره گ.د شده و یا ترک بردارد. دوباره عمل بتونه کاری را تکرار کنید. زمانی که همه سوراخ ها خشک و صاف شدند با یک دستمال نخی خیس روی سوراخ ها بکشید. خواهید دید که رنگ روی دیوار بر روی قسمت بتونه شده قرار می گیرد و آن را یکسان می کند. بعد از خشک شدن دیوار آثاری از سوراخ ها نمی بینید و به سختی قابل تشخیص هستند.

خواندن را ادامه دهید
برچسب شده در:
5373 بازدید
نظرات 0

شفاف و براق کردن چراغ جلو خودرو با خمیردندان

شفاف و براق کردن چراغ جلو خودرو با خمیردندان

اگر چراغ اتومبیلتون کدر شده و نور خوبی نداره یا طلق جلوی چراغ خش برداشته میتونید به راحتی مقداری خمیر دندان روی اون بمالید و ماساژ بدید و بعد با یک دستمال حسابی برقش بندازید تا نور خوبی بده و دوباره به حالت اولش برگرده

خواندن را ادامه دهید
4458 بازدید
نظر 1

اگر شما هم راه کارهایی خلاقانه برای انجام ساده تر کارهای روزمره زندگی می شناسید به جمع نویسندگان ما اضافه شوید

آخرین نظرات کاربران

میثم روش محافظت از وسایل
15 فوریه 2024
iophytfdwwsfghjklppoutrwwaasfhjkllllpoiuyghfssssawqwryuoppooutewwwwwsdryhkkllll
میثم استفاده از بطریهای خالی
15 فوریه 2024
من در شب با یک سری ترفند ماه آسمان تولید میکنم و در روز خورشید را تولید میکنم من باعث لایه بستن و اک...
میثم چگونه در اینترنت امنیت داسته باشیم؟
15 فوریه 2024
شما مگر فرد مهمی هستی که سراغ امنیت تو اینترنت میگردی
مهدی عدالت خوشبو کردن دستشویی
15 می 2016
برای من هم تازگی داشت. همین الان انجامش دادم

دریافت آخرین مطالب سایت

هکر دیوانه رو حمایت کن!

با دنبال کردن هکر دیوانه در شبکه های اجتماع مجازی، از اون حمایت کنین و بهش انرژی بدید.

 

         