کاربران متعهد می شوند که از نام، نشان، آدرس و هر نوع مشخصه دیگری که مربوط به اشخاص مشهور، شرکت ها، موسسات و علامت های ثبت شده تجاری هستند بدون اجازه رسمی آنها استفاده نکنید.

این وب‌سایت بعنوان یک رسانه‌ی کاربر محور فعالیت می کند. بدیهی است مسئولان سایت هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای انتشار یافته از سوی کاربران و یا سایر اقدامات آنان در قبال هیچ کس نخواهد داشت. کاربران موافقت می کنند که مسئولیت کامل محتوای انتشار یافته خودشان را به عهده بگیرند.

قابلیت گزارش مطالب برای عموم وجود دارد. چنانچه موردی که مغایر با قوانین سایت و یا قوانین کشور ایران و یا قوانین بین المللی به نظر می رسد گزارش شود، مدیران سایت سعی خواهند کرد گزارشات رسیده را بررسی کرده و با متخلف برخورد مناسب داشته باشند. در قبال تخلف ممکن است مطلب مربوطه ویرایش، حذف و یا دسترسی متخلف به صفحات و محتوای کاربری وی محدود و یا مسدود شود.

کاربران موافقت می کنند که مدیران سایت حق استفاده مطلق از محتویات عرضه شده از طریق سایت را که توسط کاربران در دسترس عموم قرار گرفته است را دارند. برای کمک به حفظ حقوق نویسندگان، مطالب کاربرانی که از مطالب دیگر کاربران سایت استفاده می کرده باشند منتشر نخواهد شد و درصورت دریافت شکایت، مطلب ویرایش و یا حذف خواهد شد.

کاربران متعهد می شوند که تنها خودشان از خدمات سایت هکر دیوانه استفاده کنند و حق فروش، تکثیر و یا در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربری یه دیگران را ندارند.

مدیران سایت تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات کاربران را بعمل خواهند آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

کاربران متعهد می شوند که مستقیم یا غیر مستقیم هیچ اقدامی که به منافع مادی و معنوی هکر دیوانه لطمه وارد نماید مرتکب نشوند و همچنین هیچ اقدامی که باعث گمراهی کاربران یا مخاطبان سایت شود انجام ندهند.

هکر دیوانه هیچ گاه اطلاعات خصوصی و مشخصات تماس کاربران خود را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد مگر این که به حکم قانون یا مرجع صالح قضایی ملزم به این کار شود.

مدیران سایت ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و کاربران متعهد به تبعیت از قوانین هستند. البته تغییرات در قوانین از طریق ایمیل به شما اطلاع کاربران می رسد، اما این وظیفه کاربران است که با مراجعه به صفحه شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.

 

اگر شما هم راه کارهایی خلاقانه برای انجام ساده تر کارهای روزمره زندگی می شناسید به جمع نویسندگان ما اضافه شوید

آخرین نظرات کاربران

مهدی عدالت خوشبو کردن دستشویی
15 می 2016
برای من هم تازگی داشت. همین الان انجامش دادم
مهمان - میثم مصداقی شفاف و براق کردن چراغ جلو خودرو با خمیردندان
10 می 2016
خدا خیرت بده تو کارواش 35هزار تومن پول ازم گرفتن تا با پولیش چراغ ماشینم رو براق کردن

دریافت آخرین مطالب سایت

هکر دیوانه رو حمایت کن!

با دنبال کردن هکر دیوانه در شبکه های اجتماع مجازی، از اون حمایت کنین و بهش انرژی بدید.

 

         