کاربران متعهد می شوند که از نام، نشان، آدرس و هر نوع مشخصه دیگری که مربوط به اشخاص مشهور، شرکت ها، موسسات و علامت های ثبت شده تجاری هستند بدون اجازه رسمی آنها استفاده نکنید.

این وب‌سایت بعنوان یک رسانه‌ی کاربر محور فعالیت می کند. بدیهی است مسئولان سایت هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای انتشار یافته از سوی کاربران و یا سایر اقدامات آنان در قبال هیچ کس نخواهد داشت. کاربران موافقت می کنند که مسئولیت کامل محتوای انتشار یافته خودشان را به عهده بگیرند.

قابلیت گزارش مطالب برای عموم وجود دارد. چنانچه موردی که مغایر با قوانین سایت و یا قوانین کشور ایران و یا قوانین بین المللی به نظر می رسد گزارش شود، مدیران سایت سعی خواهند کرد گزارشات رسیده را بررسی کرده و با متخلف برخورد مناسب داشته باشند. در قبال تخلف ممکن است مطلب مربوطه ویرایش، حذف و یا دسترسی متخلف به صفحات و محتوای کاربری وی محدود و یا مسدود شود.

کاربران موافقت می کنند که مدیران سایت حق استفاده مطلق از محتویات عرضه شده از طریق سایت را که توسط کاربران در دسترس عموم قرار گرفته است را دارند. برای کمک به حفظ حقوق نویسندگان، مطالب کاربرانی که از مطالب دیگر کاربران سایت استفاده می کرده باشند منتشر نخواهد شد و درصورت دریافت شکایت، مطلب ویرایش و یا حذف خواهد شد.

کاربران متعهد می شوند که تنها خودشان از خدمات سایت هکر دیوانه استفاده کنند و حق فروش، تکثیر و یا در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربری یه دیگران را ندارند.

مدیران سایت تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات کاربران را بعمل خواهند آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

کاربران متعهد می شوند که مستقیم یا غیر مستقیم هیچ اقدامی که به منافع مادی و معنوی هکر دیوانه لطمه وارد نماید مرتکب نشوند و همچنین هیچ اقدامی که باعث گمراهی کاربران یا مخاطبان سایت شود انجام ندهند.

هکر دیوانه هیچ گاه اطلاعات خصوصی و مشخصات تماس کاربران خود را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد مگر این که به حکم قانون یا مرجع صالح قضایی ملزم به این کار شود.

مدیران سایت ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و کاربران متعهد به تبعیت از قوانین هستند. البته تغییرات در قوانین از طریق ایمیل به شما اطلاع کاربران می رسد، اما این وظیفه کاربران است که با مراجعه به صفحه شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.

 

اگر شما هم راه کارهایی خلاقانه برای انجام ساده تر کارهای روزمره زندگی می شناسید به جمع نویسندگان ما اضافه شوید

آخرین نظرات کاربران

میثم روش محافظت از وسایل
15 فوریه 2024
iophytfdwwsfghjklppoutrwwaasfhjkllllpoiuyghfssssawqwryuoppooutewwwwwsdryhkkllll
میثم استفاده از بطریهای خالی
15 فوریه 2024
من در شب با یک سری ترفند ماه آسمان تولید میکنم و در روز خورشید را تولید میکنم من باعث لایه بستن و اک...
میثم چگونه در اینترنت امنیت داسته باشیم؟
15 فوریه 2024
شما مگر فرد مهمی هستی که سراغ امنیت تو اینترنت میگردی
مهدی عدالت خوشبو کردن دستشویی
15 می 2016
برای من هم تازگی داشت. همین الان انجامش دادم

دریافت آخرین مطالب سایت

هکر دیوانه رو حمایت کن!

با دنبال کردن هکر دیوانه در شبکه های اجتماع مجازی، از اون حمایت کنین و بهش انرژی بدید.

 

         